istanbul escort

"İktidarla halk arasında köprü olacağım"

Bu içerik 0 kez okundu.

Bucak Mahallesi Muhtar adayı Yekda Öztürk, göreve geldiklerinde ilk olarak yardıma muhtaçlara el uzatacaklarını söyleyerek, Bucak Mahallesine Aşevi ve Yardımlaşma Derneği kurmak istediklerini kaydetti.

Bucak Mahallesi için yorulmadan, bıkmadan çalışacağını aktaran Öztürk, mahalle sakinlerinin oyuna talip olduğunu dile getirdi.

"7/24  göreve hazırız "

Öztürk; "Biz yola girerken çok zoru başarmak için girdik. Muhtar Halk ile İktidar arasında hizmet köprüsüdür diyorum çünkü bizler hizmet için bu yola baş koyduk. Sorun büyük, aşmak güç, gece gündüz çalışacağımızı biliyoruz. Beş yıl yorulmadan usanmadan bıkmadan 7/24 çalışmak için geliyoruz ve de bunun bilinci içinde olduğumuzu biliyoruz. Benim tek isteğim Bucak Mahallesi sakinlerinin 31 Mart da bu yetkiyi bizlere vermelerini arzu ediyoruz ve de onlara kalpten inanıyoruz.Görev bizim işimiz, çünkü kadro tamam, her birimiz bu işin ehli her biri birinden üstün. Biz bu yola girdik ve hazırız. Sizin yürü demenizi bekliyoruz. Siz isteyin biz yapalım, 7/24  göreve hazırız. Çünkü biz sizlerle iktidarın arasına köprü olmaya geliyoruz." dedi.

"En iyisini yapacağız"

Muhtar olması durumunda yapacaklarını da açıklayan Öztürk, şunları kaydetti; " Hedefimiz göreve bismillah dediğimiz an Bucak Mahallemizde yardıma muhtaç olan vatandaşlarımıza yardım elini uzatacağız. Hedefimiz Bucak Mahallesine Aşevi ve Yardımlaşma Derneği Kurmak istiyoruz. Bucak Mahallesinin çevresi ve çehresini değiştirmek gençlerin aktif olacağı alanlar açacağız. Bucak Mahallesindeki cami, okul vs. bunların yöneticileri ile el ele verip sorunların üzerine hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağız. Muhtarlık olarak en iyisini yapmaya geliyoruz."

Ordu Hayat/Nesrin Yılmaz Aksu 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!