Her şey 'Sarpdere Yolu' için

Her şey 'Sarpdere Yolu' için
Bu içerik 0 kez okundu.

Sarpdere-Damarlı Karayolu Platformu, araçların gitmekte zorlandığı ve dar olmasından dolayı tehlike saçan Sarpdere yolu için mücadelesini sürdürüyor.

Platform, Sarpdere Damarlı Çatalarmut Karayolu ile ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Karayolları Genel Müdürlüğü ve Karayolları 7. Samsun Bölge Müdürlüğü'ne PTT aracılığıyla iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla ilgili dilekçe ve çalışma dosyasını iletti.

Ulubey İlçe Kaymakamı İsmail Güney'i de ziyaret eden Sarpdere - Damarlı Karayolu Platformu, çalışma dosyasını takdim ederek, kendisine Sarpdere Damarlı Çatalarmut Karayolu ile ilgili talepleri ilettiler. Kaymakam Güney ise o yolu birçok kez kullandığını ve yapılan çalışmayı İl Valiliği, Karayolları Samsun Bölge ve Karayolları Genel Müdürlüğüne taşıyacağını söyledi.

Belediye Başkanı İsa Türkcan'a da ziyarette bulunan platform yetkilileri, Sarpdere Damarlı Çatalarmut karayolu için Ulaştırma Bakanlığı ve Karayolları Genel Müdürlüğünde yapacakları çalışma için destek istedi. Türkcan ise; "Sarpdere yolunun yatırım programına alınması konusunda gerekli görüşmelerimizi yaparak, desteğimizi sürdüreceğiz" dedi.

Sarpdere Damarlı Çatalarmut Karayolu Platformu, Karayolları Ordu 77. Şube Şefi Sayın Sertaç Erkoç’u da makamında ziyaret etti. Kanayan yara olan yolla ilgili talebin ve çalışma konusunda destek istediler. Erkoç ise; "Göreve geldikten sonra bu yolda iyileştirme çalışmalarımız oldu, yapılmaya da devam edecektir. Sizlerin talebi yatırım gerektiriyor, bu nedenle Samsun Bölge Müdürlüğü'ne çalışma dosyanızı ileterek paylaşacağım."

Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı