istanbul escort

HER MAHALLEYE; MAHALLE EVİ…

HER MAHALLEYE; MAHALLE EVİ…
Bu içerik 0 kez okundu.

AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, seçim ziyaretleri kapsamında mezun olduğu Ordu Lisesi’ni ziyaret etti. Okul idarecileri ve öğretmenleri tarafından karşılanan Tören, lise yılları boyunca dirsek koyduğu sıraya yeniden oturdu.

Aşkın Tören’in bir başka ziyaret durağı ise Türkiye Kamu-Sen Ordu İl Temsilciliği oldu. Sendika binasında gerçekleştirilen programa AK Parti Ordu Milletvekilleri Ergün Taşcı, Metin Gündoğdu, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt da katıldı.

Programda konuşma gerçekleştiren, derdinin bir ve bütün olmak olduğunu ifade eden Aşkın Tören, “31 Mart’ta Cumhur ittifakının ruhuyla, inancıyla zafere bismillah diyeceğiz inşallah. Bu şehrin geleceği ile dertleneceğiz. Liyakati istihdam edeceğiz, adamcılığı kurumsallaştırmayacağız bunu net olarak ifadeetmek istiyorum. Derdin emeğin değerinin korunduğu yepyeni bir anlayışı hakim kılacağız.  Türkiye’nin geleceği Anadolu kentlerinin dönüşümüyle mümkündür. Bunun da tek çaresi üretimdir. Bu üretim sadece toprakla buluşan değil, bilgiyle, irfanla, erdemle üreteceğiz ama aksiyonla birleşmemiş bir üretim topal ördektir” dedi.

Dur durak bilmeyen Aşkın Tören’in bir başka ziyaret durağı ise Şahincili Mahallesiydi. Hazal Düğün Salonu’nda Şahincili mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Programa AK Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler de katıldı.

Şahincili sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Aşkın Tören sevgi sloganlarıyla karşılandı. Konuşması sık sık sloganlarla kesildi. Seçim öncesi bir projesini de Şahincili halkı ile paylaşan Aşkın Tören, “Doğrudan katılım ilkesi çerçevesinde her mahallede kuracağımız Mahalle Evleri ile mahalledeki dayanışmayı ev ev, sokak sokak, gönül gönül muhabbetleri derinleştireceğiz.” diye konuştu. Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!