istanbul escort

"Her kesime hitap ediyoruz"

Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu ilçesi Cumhuriyet Mahallesi muhtar adayı Levent Mehmet Kasımoğlu, projelerinin hazır olduğunu ve Cumhuriyet Mahallesi sakinlerinin daha rahat edebilmesi için çalışacağını dile getirdi.

 

Cumhuriyet Mahallesi'nde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan  Kasımoğlu, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde muhtarlık için mahalle halkından destek beklediğini söyledi.

"Her şey güzel olacak"

1 Nisan itibariyle çalışmalara başlayıp projelerini tek tek uygulamaya koyacağını aktaran Kasımoğlu; "Hayalim, Cumhuriyet Mahallesi'nin aldığı hizmetler ile Türkiye'nin parmakla gösterilen örnek mahallesi yapmak istiyoruz. Her kesime hitap edeceğiz. Gençlerimiz ve değerli büyüklerimiz için birçok projem var. Cumhuriyet Mahallesi'nde her şey güzel olacak. Sadece mahalle halkından yetki bekliyorum." dedi.

"Öğrencilerimiz bizim gözbebeğimiz"

Son olarak Ordu Üniversitesi'nde eğitim gören öğrencilerle bir araya gelen muhtar adayı Kasımoğlu, "Ordu Üniversitesi'nde eğitim gören öğrenci kardeşlerimizin misafiri olduk. Onların isteklerini dinledik yapabileceklerimizi anlattık. Onlar farklı kültürlerin bizlere en büyük emaneti. Güler yüzleri pozitif enerjileri bizleri mutlu etti. 7'den 70'e genci yaşlısı öğrencisi esnafı hep birlikte el ele omuz omuza olacağız." diye konuştu.

1 Nisan sabahı hep birlikte gülmek istediklerini söyleyen Kasımoğlu, kalp kırmadan ve ayrıştırmadan sadece halka hizmet edeceklerini ifade etti.

Ordu Hayat/Yusuf Can Erişen 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!