“Her kapıyı çalacağız”

“Her kapıyı çalacağız”
Bu içerik 0 kez okundu.

CHP Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, bir toplantı için gittiği Ankara’da MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve AK Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız ve Ergün Taşçı’yı da ziyaret etti.

Akıllı Şehirler Toplantısı için gittiği Ankara'da Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne giden Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Ordu Milletvekilimiz Cemal Enginyurt'u da makamında ziyaret etti. Tepe ziyaretle ilgili; “kendisiyle ilçemizin sorunları üzerine değerlendirmelerde bulunduk. İlgisi ve misafirperverliği için sayın vekilimize teşekkür ediyorum” dedi.

“İlçemiz için…”

Başkan Ulaş Tepe, Milletvekili Cemal Enginyurt’un ardından AK Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız’ı da ziyaret etti ve görüşme sonucunda; “Gülyalı'ya hizmet yolunda her kapıyı çalacağız. TBMM Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Ordu Milletvekilimiz Opr. Dr. Şenel Yediyıldız ile ilçemizdeki çalışmaları değerlendirdik ve sorunlarımızla ilgili çözüm yollarını konuştuk. Sayın vekilimize ilgisi için teşekkür ediyorum. Biz birlikte Ordu'yuz!” açıklamasını yaptı.

Başkan Tepe, Ankara ziyaretinde Ordu Milletvekillerinden Ergün Taşçı’yı da ziyaret etti. Tepe, Taşçı ziyareti ile ilgili de; “Başkent mesaimiz yoğun geçiyor.. . Ordu Milletvekilimiz Sn. Ergün Taşçı'yla TBMM'deki çalışma ofisinde bir araya geldik. Gülyalı'dan ve çalışmalarımızdan konuştuk. Sorunlarımıza yönelik çözüm önerilerimizi değerlendirdik. Sayın vekilimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor