istanbul escort

HAYATİ PROTOKOL!

HAYATİ PROTOKOL!
Bu içerik 0 kez okundu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Kızılayı Ordu Kan Bağışı Merkezi Müdürlüğü arasında Gönüllü Kan Bağışçılarının Eğitimi, Kan Bağışçısı Kazanım Faaliyetlerinin Yürütülmesi konularında protokol imzalandı

 

Protokolün imza töreni İl Millî Eğitim Müdürlüğü'nde gerçekleştirilirken, törene; İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, Türkiye Kızılay Derneği Ordu Şube Başkanı İhsan Sağesen ve Türk Kızılayı Ordu Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Ünal Keskinoğlu katıldı.

Protokol kapsamında; T.C. Sağlık Bakanlığı'nın bilgisi dahilinde ülkenin ihtiyacı olan kan ve kan ürünlerinin gönüllü, bilinçli ve düzenli kan bağışçılarından karşılanması için İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Müdürlüğe bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile okullarda eğitim verilmesi, öğretmen, veli ve öğrencilerin kan bağışına özendirilerek gönüllü olmaları hedefleniyor.

İl ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerine bağlı tüm okullarda görevli öğretmen ve öğrencilere kan bağışı hakkında eğitimler verilerek öğretmen, veli ve öğrencilerin günümüzde ve gelecekte düzenli kan bağışçısı olmalarının sağlanması amaçlanıyor.

Gönüllü kan bağışının önemi ve gerekliliği hakkındaki eğitimlerin Türk Kızılayı Ordu Kan Bağışı Merkezi bünyesinde görevli olan kan bağışçısı kazanım personeli ve doktorlar tarafından verileceği kaydedildi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!