istanbul escort

HASTANEDE ELEKTRİK KRİZİ!

HASTANEDE ELEKTRİK KRİZİ!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Devlet Hastanesi'nde dün elektrikler kesildi. Uzun süre jeneratörün de çalışmaması sonucu vatandaşlar yaklaşık 15 dakika asansörde mahsur kalırken, vatandaşların tepkisi ise sert oldu.

Elektrik kesildi, hastalar mağdur oldu

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Köksal Yılmaz ise elektriklerin kesilip jeneratörlerin devreye girmemesinden dolayı İl Sağlık Müdürü Dr. Ergün Yanmaz'a tepki gösterdi.

"İki görev yetmiyor mu?"

Yılmaz, Ordu Devlet Hastanesi'nde elektriklerin kesilmesine tepkisini şu sözlerle dile getirdi; "Ordu Devlet Hastanesinde 10 dakikadır elektrik yok, bu nasıl bir şey Allah aşkına! Oksijenle yaşayan ameliyathanelerde, yoğun bakımlarda hastalar ne yapıyor Sağlık Müdürü haberin var mı? Hem başhekimsin hem müdür başka bir şey daha mı bekliyorsun, bu kurumlarda iki görev yetmiyor sanırım! Şimdi orada yatan hasta kardeşlerimiz atıyor bu resimleri çaresiz bir halde bizlere ulaşıyorlar. Bunu da mı söylemeyelim vekilim mecliste bizde burada dilimiz döndüğünce Ordulunun sorunlarını yetkililere ulaştırmaya çalışıyoruz. Sağlık Komisyon Başkanı Şenel Yediyıldız acil bu müdüre bir çare bul Allah aşkına. Orduluya söz vermediniz mi 24 haziran seçimlerinde. Sağlıkla ilgili sorunları çözeceğim diye söz verdiniz. 15 dakika hasta yakınları asansörde mahsur kaldı, bu hastanenin jeneratörü yok mu?"

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!