"Güzel işler yapacağız"

Bu içerik 0 kez okundu.

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Ordu İl Başkanı Adem Çalış, "Türk Silahlı Kuvvetlerinde yıllarca eşinden, çocuklarından ve ailesinden ayrı memleketimizin çeşitli bölgelerinde hizmet aşkı ile görev yapan bütün meslektaşlarımız her şeyin en iyisine en güzeline layıktır." dedi.

 

Amaçlarının TEMAD'ın çıtasını Ordu'da ve bölgede en üst seviyeye çıkarmak olduğunu aktaran Çalış, "Dinamik bir yönetim ve siz değerli meslektaşlarım ile birlikte kamuoyunda ağırlığı ve saygınlığı olan bir Ordu TEMAD oluşturmaktır." diye konuştu.

'Bizler Türk Silahlı Kuvvetlerinin üniformasını onurla ve gururla giymiş vatan millet aşkıyla görev yapmış birer fertleriz' diyen Çalış, şunları söyledi; "TEMAD, kişi ve şahıslarla kıyaslanmamalı, bu bir bayrak yarışıdır. Burası bütün emekli Astsubayların ortak noktasıdır. Bu güne kadar emeği geçenlere teşekkür ederiz. Bizler de güzel yapılanların üzerine devam ederiz. Yapılamadığına inandığımız işlerin ise daha iyisini yapmak için elimizden gelen çabayı gösteririz. Ordu ili ve ilçelerinde ikamet eden bütün meslektaşlarımızı üye olmaya ve bu çatı altında bir ve beraber olmaya davet ediyorum."

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşırı hız bir can daha aldı
Aşırı hız bir can daha aldı
2 DUYARLI İNSAN!
2 DUYARLI İNSAN!