"GÜRGENTEPE, MUTLU ŞEHİR OLACAK"

Bu içerik 0 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Gürgentepe Belediye Başkan adayı İsa Yazıcı, Gürgentepe'nin hoşgörülü bir kent olacağını söyleyerek, üreteceklerini ve istihdam yaratacaklarını dile getirdi.

Halka teveccühünden dolayı teşekkür eden Yazıcı, "Hiçbir çocuğumuzun yatağa aç girmediği, hiçbir belediye çalışanımızın düşüncesinden ötürü işine son verilmeyeceği, birlikte çalışarak, birlikte üreterek herkesi kucaklayan bir anlayışla hizmetinizde olacağız" dedi.

"Üreten kent olacağız"

Engelli, hasta ve yaşlılara Gürgentepe Belediyesi'nin sahip çıkacağını belirten Yazıcı; "Hoşgörülü ve saygılı bir kent olacağız. Gürgentepe'de bizim zaten önceliğimiz hoşgörülü bir kent olmamız. Kimsenin kimliğiyle, inancıyla uğraşmadan, insanları ötekileştirmeden, bir ve beraber olma mücadelesi yapacağız. Hesap veren ve şeffaf bir yöneticilik anlayışını uygulayacağız. Gürgentepe, yoksulluğu yenen bir kent olacak. Mevcut asgari ücret 2 bin 20 lira iken, 2 bin 200 lira olacak, belediye çalışanlarımızın her birinin iş güvencesi olacak ve bu çalışmalara devam edeceğiz. Üreten ve istihdam yaratan bir kent olacağız. Sosyal adaleti sağlayacağız. Bu kentte yaşayan tüm engelliler, hastalarımızı yaşlılarımızı pozitif ayrımcılık yapmadan Gürgentepe Belediyemizin kontrolü ve hizmeti altında olacak. Mutlu şehir olacağız. Biz işçisiyle, köylüsüyle, emeklisiyle, çalışanlarıyla, memurlarıyla, tüm halkımızla birlikte yüzü gülen, yüzünün gülüşü kalbinden oluşan bir şehir olacağız." diye konuştu.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“YENİ BİR SAYFA AÇTIK”
“YENİ BİR SAYFA AÇTIK”
RÜSUMAT'IN KIZLARI 2.LİGİ İSTİYOR
RÜSUMAT'IN KIZLARI 2.LİGİ İSTİYOR