"Gürgentepe bambaşka bir ilçe olacak"

Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, belediyenin teknik ekibi, daire başkanları ve personelleri ile birlikte Gürgentepe ilçesine giderek, önemli kararlar aldı.

Gürgentepe Sosyal Tesislerinde yapılan proje değerlendirmesinin ardından ilçedeki belli başlı proje alanları gezildi ve Gürgentepe ilçesinde yapımı tamamlanan ve toplamda 8,5 kilometrelik sıcak asfalt dökülen Okçabel-Tepeköy bağlantı yolunun açılışı yapıldı.

"Geleceği parlak"

Başkan Güler, “Bugün çok geniş ve nitelikli kadromuz ile Gürgentepe ilçemizi ziyaret ettik. İhtiyaçları yerinde görerek değerlendirmelerde bulunduk. Büyükşehir Belediyemizin bir eli devamlı olarak Gürgentepe ilçemizin üzerinde. İlçemizi çalışmalarımız ile daha yaşanabilir bir hale getireceğiz. Bu kapsamda çalışmalarımızı yapmak üzere projelerimizi değerlendirdik. Burada en önemli mesela yoldu. Yılların kanayan yarasıydı. 8,5 kilometrelik sıcak asfalt ile bu sorunu ortadan kaldırdık. Yapılması gereken su, yol gibi çalışmalarımızı ekiplerimiz hızlı bir şekilde yerine getiriyor. Ordu ilimizde 60’a yakın özel bitki yer alıyor. Bu bitkilerin değerlendirilmesinde Gürgentepe ilçemiz merkez konumunda yer alacak. Özellikle çeşitli hastalıklara şifa olarak kullanılan mürver ağacının dikimini de burada gerçekleştirdik. Gençlerimiz için kapalı bir futbol sahası yapmayı düşünüyoruz. Nisan ayından itibaren Gürgentepe bambaşka bir ilçe olacak. İlçemizin geleceği bundan sonra daha parlak olacak” dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı