GÜNDOĞDU'DAN 3 İLÇEDE SEÇİM DESTEĞİ

GÜNDOĞDU'DAN 3 İLÇEDE SEÇİM DESTEĞİ
Bu içerik 0 kez okundu.

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, 31 Mart Yerel Seçimleri çalışmaları kapsamında Altınordu, Akkuş ve Gülyalı ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

İlçe ziyaretlerini sürdürüyor. Belediye başkan adayları, ilçe başkanları ve teşkilat mensupları ile ilçelerde ziyaretler gerçekleştiren Metin Gündoğdu  Altınordu, Akkuş ve Gülyalı İlçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Altınordu İlçe Başkanı Dursun Kurucu, Belediye Başkanı Aşkın Tören ve Gençlik Kolları Başkanı Cesur Kartal ile ilçe esnaflarını ziyaret eden Gündoğdu, Çavuşlar Mahallesi ve Ata Sanayi Bölgesini de ziyaret etti. ‪Memur Sen Ordu Başkanı İsmail Çelenk ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle de buluşan Gündoğdu Damarlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nadi Çelenk ve Damarlılı vatandaşlar ile bir araya geldi.

"Gönül belediyeciliği yapacağız"
Ziyaretlerine Akkuş İlçesinde devam eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Haliluşağı Mahallesinde Cemil Çöpoğlu'nun cenaze merasimine katıldı. Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, İlçe Başkanı Ramazan Acar ve İl Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Vural ile Ambargürgen Mahallesi sakinleri ile buluşan Metin Gündoğdu, beraberindeki heyetle Çökek Mahallesindeki vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Akkuş Akpınar Mahallesindeki Pazar yerinde esnafları da ziyaret eden Gündoğdu 31 Mart seçimlerinde AK Parti’ye destek istedi. Gürgenliyatak Mahallesinde de ziyaretlerde bulunan Gündoğdu akşam saatlerinde ilçeden ayrıldı.

Esnaflarla buluştu
Gülyalı İlçesini de ziyaret eden Metin Gündoğdu, Belediye Başkanı Talip Şen, İlçe Başkanı İlyas Yılmaz ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Naime Bektaş’la Gülyalı İlçe Teşkilat mensuplarıyla bir araya gelerek 31 Mart Yerel Seçimlerine dair değerlendirmelerde bulundu. Beraberindeki heyet ile Anbarcılı, Mustafalı ve Alibey Mahallelerini ziyaret eden Gündoğdu akşam saatlerinde ilçe merkezindeki esnaflarla bir araya geldi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!