istanbul escort

GÜNDOĞDU GECE GÜNDÜZ DEMİYOR!

GÜNDOĞDU GECE GÜNDÜZ DEMİYOR!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Kumru'da mitinge katılarak, Kumrulu esnaflar ve STK temsilcileri ile bir araya geldi. Gecenin geç saatlerine kadar mahalle ziyaretlerini sürdürdü.

 

Kumru Karacali Meydanı'nda düzenlenen mitingin ardından Kumrulu vatandaşları ve esnafları ziyaret eden Gündoğdu, Kumru Belediyesi çalışanlarından Dursun Arın’ın Babası Durmuş Arın’ın ve Kayabaşı Mahallesi sakinlerinden  Cemal Cavuş'un cenaze merasimlerine katıldı.

"Kumru destek verecek"

Büyük Kumru Mitingine katılan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu; "İçinizden biri olan Yusuf Yalçuva Başkanımız sizlerin oyu ile Ordu'nun birinci olacaktır. 31 Mart'ta Kumrulu hemşehrilerimiz hem büyükşehirde hem de Kumru'da Cumhur ittifakına büyük destek verecek. Cumhur İttifakı, birilerinin masa başında çıkar pazarlığı yaparak, terör örgütünün uzantılarını arasına alarak kurduğu bir birliktelik değil. Cumhur ittifakının önceliği aziz milletimiz ve devletimizin bekasıdır. AK Parti de Milliyetçi Hareket Partisi de bu milletin bağrından çıkmış, bu millete hizmet eden partilerdir. Bugün bu kalabalık gösteriyor ki Kumru kararını vermiş. Destekleri için tüm hemşehirilerimize yürekten teşekkür ediyorum." dedi.

Beraberindeki heyet ile gece saat 22:00'ye kadar mahalle ziyaretlerine devam eden Gündoğdu, Fatih Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!