istanbul escort

GÜNDOĞDU, ERMENİ BASININA SERT ÇIKTI

GÜNDOĞDU, ERMENİ BASININA SERT ÇIKTI
Bu içerik 0 kez okundu.

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) 52. Kültür, Eğitim ve Sosyal  İşler Komisyonu Toplantısı için Ermenistan’ın Başkenti Erivan’a giden AK Parti Ordu Milletvekili ve Komisyon Başkanı Metin Gündoğdu, Ermeni basın mensuplarına ayar üstüne ayar verdi.

 

Ermenistan Devlet Televizyonu diğer gazetecilerin gerilimi arttırmak için sorduğu soruları yapıcı bir dille cevaplayan Gündoğdu “Azerbaycan bizim kırmızı çizgimizdir. Ermenistan ortadaki sorunun çözümünü sağlamalıdır.” dedi.

"Azerbaycan Kırmızı Çizgimizdir"

Azerbaycan ile Ermenistan arasında yaşanan soruna dikkat çeken KEİPA Kültür, Eğitim ve Sosyal  İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “İki devlet bir Millet olduğumuz Azerbaycan’ı kendimizden ayırmıyoruz. Azerbaycan kırmızı çizgimizdir. Ermenistan’ın Azerbaycan’la olan problemlerini çözmesi gerekli. Bu bölgenin refahı ve bölgede yaşayanların birlikteliği için bu çok önemli. Bunları yapabilirsek güçlü bir coğrafya oluşturabiliriz. Birbirine saygılı, birbirinin hukukunu gözeten bir yapıyı tesis edebiliriz.” diye konuştu.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
4 AYDIR MAAŞLARINI ALAMADILAR!
4 AYDIR MAAŞLARINI ALAMADILAR!
2.AMATÖRDE PLAY-OFF ZAMANI
2.AMATÖRDE PLAY-OFF ZAMANI