Gülyalı da gaz bekliyor

Gülyalı da gaz bekliyor
Bu içerik 0 kez okundu.

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, ulaşım alt yapısıyla ilgili çalışmaların hızlandığı bugünlerde, doğal gaz çalışmalarının da başlamasını beklediklerini hatırlattı.

2019 yılında Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’nin Gülyalı Belediyesi adına doğalgazın ilçe merkezine getirilmesiyle ilgili yaptığı ilk resmi müracaatın ardından bir müjde de Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’den gelmişti. Güler, Gülyalı’ya doğalgazın konforunu yaşatacaklarını dönem dönem dile getirmiş ve doğalgaz konusu ilçe gündemine girmişti. Başkan Tepe, ulaşım altyapısıyla ilgili çalışmaların hızlandığı bugünlerde doğalgaz için de çalışmaların başlamasını beklediklerini ifade etti.

“Bu konforu halkımız da yaşamalı”

Havaların ısınmasıyla birlikte gerek Büyükşehir Belediyesi’nin gerekse de Gülyalı Belediyesi’nin birçok noktada altyapı çalışmalarına hız kazandırdığını ifade eden Başkan Tepe, “Özellikle Turnasuyu Mahallemizde yoğun bir yol açma çalışması yürütülüyor. ‘Doğalgazın önünü açıyoruz’ diyerek Büyükşehir Belediyemiz sorumluluğunda bulunan başlangıcını belediyemizin yaptığı devamını Büyükşehir Belediyemizin yürüttüğü Ziya Gökalp Caddesi üzerindeki çalışmaların tamamlanmasının ardından bu hatta doğalgaz getirilecek. Bu sayede Turnasuyu Mahallemizin karayolunun alt kısmında bulunan bölgesi tamamen doğalgaza kavuşmuş olacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler’i bakanlık deneyiminden dolayı doğalgaz için büyük bir fırsat olarak görüyoruz. Doğalgazı ilçemizin tamamına taşımak için birlikte çalışıyoruz” dedi. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!