Güler, bir sözünü daha yerine getirdi

Güler, bir sözünü daha yerine getirdi
Bu içerik 0 kez okundu.

40 yıldır Devecik Mahallesi sakinlerinin hasretle beklediği ve türkülere de konu olan bağlantı yolu, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla sıcak asfalta kavuşuyor.

40 yıl öncesinde İkizce ilçesi Devecik Mahallesi yolunu imece usulüyle kazma ve küreklerle açan mahalle sakinleri, 40 yıl sonrasında verdiği mücadeleyi nihayete erdiriyor. Başkan Güler’in talimatıyla kısa bir süre önce yapımına başlanan 12 kilometrelik İkizce-Devecik bağlantı yolunda sıcak asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Modern ve son teknolojiyle yapılan yolun tamamlanmasıyla birlikte Devecik halkının yarım asırlık özlemini gidermiş olacağını ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Büyükşehir Belediyesi olarak adil bir yönetim anlayışıyla gönül belediyeciliğimizi sürdürüyoruz. Bu anlamda imkânlarımız dâhilinde İkizce ilçemiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. İkizce Devecik Mahallesi’nin 40 yıldır hasretle beklediği meseleyi çözüme kavuşturduk. Devecik yolunda 12 km’lik bir sıcak asfalt çalışması başlattık. Bu anlamda sözümüzde durmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Allah bize sözümüzü tutmayı nasip etti.” dedi. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜLYALI SPOR KULÜBÜ YENİDEN!
GÜLYALI SPOR KULÜBÜ YENİDEN!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!