GAZETEMİZ 14 YAŞINDA

GAZETEMİZ 14 YAŞINDA
Bu içerik 0 kez okundu.

28 Haziran 2006 yılında kurulan Ordu Hayat Gazetemiz, yayın hayatında 13 yılı geride bıraktı.

Ordu'da 'Hayat' var

 

Geride kalan 13 yıllık süreçte birçok yeniliklere imza atan ve “tarafsız, doğru ve ilkeli habercilikten” ödün vermeyen Ordu Hayat Gazetesi, Ordu’nun en çok okunan gazeteleri arasında yer almaya devam ediyor.

Bünyesinde Hayat Gazetesi ile birlikte ORT TV’yi de barındıran yayın platformunun Yönetim Kurulu Başkanlığını Erdoğan Erişen, yardımcılığını da Durmuş Karaağaç yapıyor. Ordu Hayat Gazetesi'nin kadrosu şu şekilde: Sorumlu Yazı İşleri Müdür Tevfik Kul, Haber Müdürü Adnan Alparslan, Sayfa Editörü Zekiye Aksu, Haber Merkezi Yılmaz Ülgü, Gözde Özgür, Seran Eren Şensoy, Tolgahan Öney. Gazetemiz yazarları arasında ise; Mustafa Yıldırım, Yavuz Kalyoncu, Gürsel Yıldırım, Coşkun Özbucak, Ali Öztürk, Sevinç Erol, Cevat Yıldırım, Eylem Özkan, Yusuf Can Erişen, yer alıyor.

14'ncü kuruluş yılını kutlayan gazetemiz, yayın hayatına başladığı günden beri Ordu'da her gün gündemi belirleyen özel haberleriyle tarafsız bir şekilde Basın Meslek İlkeleri ölçüsünde haber yapmayı kendine ilke edindi ve bu şekilde de doğru haberciliğe devam ediyor.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor