GAZETECİLERDEN VALİ SONEL'E HOŞGELDİN ZİYARETİ

GAZETECİLERDEN VALİ SONEL'E HOŞGELDİN ZİYARETİ
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyesi gazeteciler, Ordu Valisi Tuncay Sonel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen’e, yönetim kurulu üyelerine ve dernek üyesi gazetecilere ziyaretleri için teşekkür eden Vali Tuncay Sonel, “Fındıkta koronavirüs ile ilgili toplantı yaptık. Arkadaşlarımız yapılması gerekenleri yapıyor ama biz genel mana da tedbiri elden bırakmamalıyız.” Dedi.

"Ana babama davrandığım gibi"
Kaymakamlığa başladığı dönemdeki heyecan ve şevkle Ordu’da göreve başladığını aktaran Vali Sonel, “Benim yapım bu. Her yaptığım görevde işe yeni başlamış gibi çalıştım. İnşallah bunu Ordumuzun insanlarına da yansıtırım. Anamıza babamıza nasıl davranıyorsan halkımıza da öyle davranıyorum.” diye konuştu.

"Dikkatli olmalıyız"
Yakında hasat dönemi başlayacak fındık konusunda da açıklamalarda bulunan Vali Sonel, “Fındıkta koronavirüs ile ilgili toplantı yaptık. Arkadaşlarımız yapılması gerekenleri yapıyor ama biz genel mana da tedbiri elden bırakmamalıyız. Elbette bütün tedbirler alınacaktır fakat bizlerinde rehavete kapılmaması gerekir. Ordulu hemşehrilerimiz dikkat etsinler. Dikkat edersek mesele yok.” İfadelerine yer verdi.
Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen ise ziyarette yaptığı konuşmada, gazeteciler olarak Ordu için yapılacak her çalışmanın destekçisi olduklarını belirterek, Vali Sonel’e görevinde başarılar diledi.

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor