Fatsa, meydanına kavuşuyor!

Fatsa, meydanına kavuşuyor!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü Fatsa Meydan projesi yapım çalışmalarının % 70'inin tamamlandığı ve kısa süre içerisinde kullanıma açılacağı kaydedildi.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, "Hedefimiz kısa sürede Fatsa Meydan projesini bitirip halkımızın hizmetine sunmaktır.” dedi.

 

'Fatsa’ya yakışır güzel bir meydanı kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız' diyen Güler; "Fatsa Meydan Projesi kapsamında yer altına 81 araçlık 2 bin 500 m2’lik kapalı otopark yapılacak. 6 bin m2’lik alan ise meydan olacak. Karadeniz Sahil Yolu güzergâhı üzerindeki en önemli alanlardan biri olacak projede yeni dekoratif aydınlatma elemanları, yeni yağmursuyu hattı, ahşap oturma bankları, kumlanmış bazalt ve granit taştan sert zemin, kuru havuzdan ışıklı su oyun alanı, ağaç altı oturma birimleri ve zeminde ışık oyun alanları yer alıyor. Şu an projenin yüzde 70’lik kısmı bitmiş durumda. Hedefimiz bu projeyi en kısa sürede tamamlayıp milletimizin hizmetine sunmak." şeklinde konuştu.

 

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!