Ergin Karlıbel Üniversite Camii açılışa hazır

Ergin Karlıbel Üniversite Camii açılışa hazır
Bu içerik 0 kez okundu.

Vali Seddar Yavuz, hayırsever işadamı Ergin Karlıbel tarafından bağışlanan arsa üzerine Diyanet İşleri Bakanlığınca, Ordu Üniversitesi Cumhuriyet Yerleşkesi içerisinde yapımı tamamlanma aşamasına gelen Ordu Üniversitesi Ergin Karlıbel Camii’nde incelemede bulundu.

İl Müftüsü Mürsel Öztürk ve Altınordu İlçe Müftüsü Mustafa Düzgüney ile birlikte Ordu Üniversitesi Camii’nde incelemede bulunan Vali Seddar Yavuz, caminin son durumu hakkında ilgililerden bilgi aldı.

Ordu Üniversitesi Camii’nde yaptığı incelemede gördüğü eksikliklerin giderilmesi için yüklenici firma yetkililerine talimat veren Vali Yavuz, Ordu Üniversitesi Camii’nin mimari yapısı ve dizaynıyla farklı camii olduğunu söyledi.

Ordu Üniversitesi kampus alanında bulunan caminin, Ordu Üniversitesinde görev yapanların ve öğrencilerin ibadet ihtiyacını karşılayacağı gibi yöre sakinlerinin de hizmetinde olacağını kaydetti. Vali Yavuz, Ordu Üniversitesi Camii’nin kısa bir süre sonra çevre düzenlemesiyle birlikte tamamlanarak, ibadete açılacağını sözlerine ekledi. Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“YENİ BİR SAYFA AÇTIK”
“YENİ BİR SAYFA AÇTIK”
RÜSUMAT'IN KIZLARI 2.LİGİ İSTİYOR
RÜSUMAT'IN KIZLARI 2.LİGİ İSTİYOR