ENVER YÜCEL'DEN ORDU ÇIKARMASI

ENVER YÜCEL'DEN ORDU ÇIKARMASI
Bu içerik 0 kez okundu.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ordu’ya gelen Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 

Ziyarette konuşan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in Ordu ve Altınordu için hayırlı olacağına inandığını söyledi. Ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade eden Yücel, “Öncelikle yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum. Sizlerin buradaki varlığı Ordu için Altınordu için hayırlı olacağına inanıyorum. Bizde bu süreçte üzerimize düşen ne varsa, bölgeye, belediyemize ve ilimize elimizden gelen her ne varsa yapmaya hazırız.” dedi.

"Memnuniyet duyduk"

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel ve beraberindekilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Enver Yücel ve beraberindekilere teşekkür etti. Başkan Tören, “Ziyaretleriyle bizleri onurlandıran Sayın Enver Yücel’e teşekkür ediyorum. Şehrimiz adına, hemşehrilerimiz adına, bu toprakların bağrından çıkmış, bu ülkenin bayrağını, sancağını ve misyonunu neredeyse tüm kıtalara ulaştırmış bir eğitim neferi gönüllüsü, yatırımlarıyla ve en önemlisi insana yaptığı yatırımlarla bizlere rol model olmuş, Sayın Enver Yücel’i Altınordu Belediye’mizde ağırlamaktan memnuniyet duyduk. Enver Yücel’e ve beraberindekilere nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel ve Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören daha sonra Altınordu Belediye Meclis Salonunda Altınordu Belediye Meclis Üyeleri, birim müdürleri ve Ordu Genç İş Adamaları Derneği üyeleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundular.

Gerçekleştirilen istişare toplantısının ardından heyet, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler’i de makamında ziyaret etti. Karşılıklı görüş-alışverişinin yapıldığı ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi. 

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAKEM FACİASI!
HAKEM FACİASI!
"SIRA PLAY-OFF FİNALİNDE"