Engelsiz havalimanı

Engelsiz havalimanı
Bu içerik 0 kez okundu.

Engelli erişimine ilişkin düzenlemelerini tamamlayan Ordu-Giresun Havalimanı; “Erişilebilirlik Belgesi” almaya hak kazandı.

Ordu Valiliği Engelli Erişilebilirlik Komisyonunun denetimi ve rehberliği ile birlikte İlimiz Ordu-Giresun Havalimanının engelli erişimine uygun hale getirilmesi çalışmaları sonuçlanmış ve komisyon tarafından yerinde tespit edilen düzenlemeler neticesinde Ordu-Giresun Havalimanı Müdürlüğüne Erişilebilirlik Belgesi verilmesi kararı alındı.

Ordu Valisi Seddar Yavuz’un onayları üzere düzenlenen Erişilebilirlik Belgesi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ender Yanık tarafından Ordu-Giresun Havalimanı Müdürü İsa Türkmen’e makamında yapılan ziyaret sonrası takdim edildi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ender Yanık, ziyarete ilişkin olarak “İlimizde engelli erişimine ilişkin düzenlemelerini tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazanan ilk kurum olması nedeniyle Ordu-Giresun Havalimanı Müdürlüğü’nü tebrik ediyor. Vatandaşa hizmet sunumunda bulunan tüm kurumları Erişilebilirlik konusunda gerekli hassasiyeti taşımaya davet ediyorum.” Dedi. Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşırı hız bir can daha aldı
Aşırı hız bir can daha aldı
2 DUYARLI İNSAN!
2 DUYARLI İNSAN!