istanbul escort

EKONOMİK KRİZ PANELİ YAPILACAK

EKONOMİK KRİZ PANELİ YAPILACAK
Bu içerik 0 kez okundu.

Kesk Ordu Şubeler Platformu Dönem Sözcüsü Ferit Ceylan, bugün Ordu’da 'Ekonomik Krizin Faturasını Emekçiler Ödemeyecek' konulu panel düzenleneceğini söyledi.  

Ceylan, "Ekonomik kriz derinleşirken, krizin faturası işçilere, emekçilere sadece işsizlik, yoksulluk, güvencesiz çalışmanın artması olarak yansımıyor, zamlar, kredi borçlarının birikmesi, hacizler olarak da yansıyor. İşte Ordu'da bu konular kapsamlı bir panelde ele alınacak." dedi.

Panel'e DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, 26. Dönem CHP Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İlhan Cihaner ve Ordu Üniversitesi öğretim üyesi İktisatçı Dr. Özgür Narin'in konuşmacı olarak katılacağı kaydedildi.

Ceylan, panelde, ekonomide krizin, tüm ülkedeki işçilere yansıyan yönleri, krizin ekonomik nedenleri ve sonuçları, hukukun, yargının hem bir kriz dinamiği olarak hem de krizi bastırmadaki rollerinin konuşulacağını belirtti.

 9 Aralık’ta ise Samsun’da “Yoksulluğa, İşsizliğe, Güvencesizliğe Karşı Birlikte Mücadele” şiarı ile KESK Bölge Mitingi düzenleneceği bildirildi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!