istanbul escort

DOKTORDAN GAZETECİYE ÇEKİM ENGELİ!

DOKTORDAN GAZETECİYE ÇEKİM ENGELİ!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Ulubey Yolu Çelebioğlu mevkinde meydana gelen trafik kazasında aracın çarpması sonucu yaralanan P.A. adlı kadın hemen Ordu Devlet Hastanesine kaldırılırken, acil servis önünde çekim yapmaya çalışan gazeteciye doktor engel olmaya çalıştı.

 

Ulubey Yolu Çelebioğlu mevkindeki kazada bir aracın çarpması sonucu P.A. adlı kadın yaralandı. Çevredekiler, hemen ambulansı aradı. Yaralı kadın hemen ambulansla Ordu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

P.A. adlı kadın hemen acil servis bölümüne kaldırılarak müdahale edilirken, o sırada olayı takip etmek için Ordu Devlet Hastanesi'ne giden Ahmet Bayrak adlı gazeteci, acilin önünde çekim yaparken, o anda hastalara bakan E.K.Y. adlı doktor, gazeteciden çekim yapmamasını istedi.

Doktor E.K.Y. sıradaki hastalara müdahale etmesi gerekirken, gazeteciye, "ne çekiyorsun? Burada çekim yapamazsın, yasak' dedi. Gazeteci Bayrak ise hastaneye girmediğini ve her zaman olduğu gibi dışarıdan çekim yaptığını söyleyerek tepkisini dile getirdi.

Bunun üzerine doktor tarafından dışarıya güvenlik görevlileri gönderilirken, güvenlikçiler, çekimin içeride değil dışarıda yapıldığını görmesi üzerine içeri girdiler.

Gazeteci Ahmet Bayrak, doktor E.K.Y'nin çekim yapmasını engellemeye çalışmasını kınadığını söyleyerek, Sağlık İl Müdürünü göreve davet etti. Bayrak, yetkili mercilerin bu durumla ilgilenmesini  ve çözüm bulmasını istedi. 

Ordu Hayat/Tevfik Kul-Adnan Alparslan 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!