Destici, Ordu'da incelemelerde bulundu

Destici, Ordu'da incelemelerde bulundu
Bu içerik 0 kez okundu.

Bir dizi ziyarette bulunmak üzere Ordu'ya gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Çaybaşı ilçesi İlküvez Mahallesi'ndeki incelemelerinin ardından alanda katı atık depolanmasının sonlandırılmasını isteyen vatandaşlarla bir araya geldi.

İlk olarak Çaybaşı ilçesinin İlküvez Mahallesi'ni ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan  Destici, ardından Korgan'a geçti. Son olarak da Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler'i ziyaret etti.

Çöp sorunun çözülmesinden yana olduklarını, demokratik, hukuki zeminde siyasi çatışmaya fırsat vermeden, siyasi rant elde etme amacı gütmeden bu işi yapacaklarını anlatan Destici, çöplerin vahşi şekilde depolama alanına getirilmesinden tüm vatandaşların şikayetçi olduğunu dile getirdi.

Başkan Güler’e görevinde başarılar dileyen BBP Genel Başkanı Destici, bürokraside uzun yıllar üst düzey görevlerde bulunan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in bu tecrübelerini Ordu’ya büyük hizmetler olarak yansıtacağına inandıklarını belirtti.

Kendisine destek veren vermeyen herkesin belediye başkanı olduğunu ifade eden Başkan Güler, 24 saat ekibiyle birlikte hazır olduğunu söyledi.

"Hilmi beyi destekledik"

Başkan Güler’e görevinde başarılar dileyerek sözlerine başlayan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ise “Bürokraside üst düzey görevlerde bulundunuz. Bu tecrübelerin Ordu’ya büyük hizmetler olarak yansıyacağına inanıyoruz. Sizlere bir kere daha hayırlı olsun diliyorum. Yerel seçimlerde biz de Ordu’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday çıkarmadık. Hilmi beyi destekledik. Desteğimizi ve güvenimizi boşa çıkarmayacağına yürekten inanıyoruz. Türkiye meselelerine, millet meselelerine bakış noktasında ortak noktalarımız var. İnşallah bundan sonra da birlikteliğimizi artırarak devam edeceğiz. Ordu’ya hizmet etme noktasında Rabbim hepimize muvaffak olmayı nasip etsin” diye konuştu.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor