istanbul escort

Cumhurbaşkanı, Ordulu öğrenciyi kutladı

Cumhurbaşkanı, Ordulu öğrenciyi kutladı
Bu içerik 0 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gölköy Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından gerçekleştirilen 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma programı etkinlikleri kapsamında çekilen görseli çok beğenirken, videoyu Twitter'den kendisine ulaştıran Furkan Gündüz adlı öğrenciye de cevap verdi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstiklal Marşı'nın kabulünün 98. yıl dönümü münasebetiyle Ordu Gölköy Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan ve Furkan Gündüz adlı öğrencinin paylaştığı videoyu resmi twitter hesabından paylaştı.

Ordu Gölköy Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan  koreografinin videosunu twitter'e yükleyen okul öğrencilerinden Furkan Gündüz, 'İstiklal Marşı beyaz bir sayfadır, kimliğimizdir, davamızdır, büyük destanımızdır, vazgeçmemektir, milletimizin diriliş sesidir, kutlu zaferimizin paha biçilmez madalyasıdır, sonsuzluk marşıdır, istiklalimizin mührüdür' sözlerini yazıp, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı etiketledi.

Öğrenciye cevap verdi

Bu sayede Furkan Gündüz adlı öğrencinin paylaşımını gören Erdoğan, "Sevgili Furkan, İstiklal Marşımızın derin anlamını idrak ederek birbirinden değerli cümlelerle ifade eden güzel genç kardeşlerimi ve seni gözlerinizden öpüyorum. İnanıyorum ki Türkiye, sizin gibi gençlerle birlikte inşallah tüm hedeflerine ulaşacak." notunu paylaştı.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!