ÇİMENTO DOLGUSUYLA AYAĞA KALKTI!

ÇİMENTO DOLGUSUYLA AYAĞA KALKTI!
Bu içerik 0 kez okundu.

76 yaşındaki fındık tüccarı Fikret Kıroğlu, tarlada yokuş çıkarken talihsiz bir kaza geçirdi. Yuvarlanarak taş zemine düşen Kıroğlu’nun bel omurgası ve sol bilek kemiği kırıldı.Medical Park Ordu Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Serhat Eroğlu,kapalı çimento yöntemi ile hastayı ağrılarından kurtararak 1 günde taburcu etti.

Giresun’un tanınmış isimlerinden eski fındık tüccarı Fikret Kıroğlu, tarlada karşısına çıkan telden atlamak isterken 50 metre boyunca yokuş aşağı yuvarlanarak taş zemine düştü.Talihsiz kazada, 76 yaşındaki Kıroğlu’nun bel omurgası ve sol bilek kemiği kırıldı.

Acılar içinde kıvranan hasta Medical Park Ordu Hastanesi’ne kaldırıldı.Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Serhat Eroğlu, hastayakifoplasti ismi verilen kapalı yöntemle omurga içerisinde balon şişirerek yapılan kemik dolgu operasyonu uyguladı. Dolguda kullanılan çimento karışımı 45 dakika sonra dondu, ağrıları dinen Fikret Kıroğlu 1 gün sonra hastaneden ayrılarak evinin yolunu tuttu.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIRIN ŞU ŞEYTANIN BACAĞINI!
KIRIN ŞU ŞEYTANIN BACAĞINI!
ENGELSİZLER ORDUSU, BEŞİKTAŞ'A BİLENİYOR
ENGELSİZLER ORDUSU, BEŞİKTAŞ'A BİLENİYOR