CHP'DEN İMAMOĞLU'NA BAĞIŞ!

CHP'DEN İMAMOĞLU'NA BAĞIŞ!
Bu içerik 0 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ordu İl Başkanlığı tarafından dün Türkiye İş Bankası Ordu Şubesi’nde; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na 23 Haziran 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlerde destek olma amacıyla bağış gerçekleştirildi.

 

23 Haziran 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na maddi destek kampanyasına CHP Ordu il örgütünden de destek geldi.

CHP İl Başkanı Yusuf Furtun, 23 Haziran 2019 tarihinde tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine aday olan Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasına katkı sunmak istediklerini belirterek, bu yüzden CHP Ordu il örgütü olarak İmamoğlu'na destek verdiklerini belirtti.

"Mazbata elimizden alındı"

CHP İl Başkanı Yusuf Furtun, verilen desteğin önemine değinerek; "31 Mart'ta elimizden alınan mazbatayı tekrar geri iade edilmesi konusunda bütün Türkiye halkının gösterdiği direnci bizde ekonomik olarak desteklemek için buradayız. Bütün arkadaşlarım elinden geldiği kadar bu çabaya destek veriyorlar. Kampanyamıza yaklaşık 200 kişi katıldı. O yüzden bütün katılımcıların hepsine teşekkür ediyorum. ‘Her şey çok güzel olacak’ diyoruz." şeklinde konuştu.

Geçen haftadan beri Ordu'dan İmamoğlu'na maddi destek verilmeye devam ettiğini aktaran Furtun, bugün CHP İl örgütü olarak yaklaşık 200 kişinin banka hesabına para yatırdığını dile getirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na maddi destek kampanyasının devam ettiğini söyleyen Yusuf Furtun, destek olmayan vatandaşların hesap numaraları üzerinden destek olabileceğini ifade etti.

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü-Samet Sezer

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA İPLER KOPTU
YENİ ORDUSPOR'DA İPLER KOPTU
MESUDİYESPOR, YENİ SEZONU İPLE ÇEKİYOR
MESUDİYESPOR, YENİ SEZONU İPLE ÇEKİYOR