istanbul escort

"CHARTER SEFERLERİNİ ARTIRMALIYIZ"

Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Valisi Seddar Yavuz, Charter Seferlerinin arttırılmasının önemine değinerek, bu seferlerin artırılması durumunda Ordu'ya gelecek olan yabancı turist sayısının da artacağını söyledi.

 

Özellikle son dönemde Suudi Arabistan'dan Ordu Giresun Havalimanı'na Charter Seferleri düzenlenirken, bu sayısının artırılması için girişimlerin sürdüğü belirtildi.

"Pişman olmayacaklar"

Charter seferlerinin önemine değinen Vali Yavuz; “Türk Hava Yolları, dünya da bir marka. Dolayısıyla Türk Hava Yolları’nın Ordu’ya olan ilgisi çok net. Öte yandan, yolcu sayısını en fazla arttıran havalimanlarından birisi Ordu-Giresun Havalimanıdır. Dolayısıyla böyle güzel bir tesisin, her iki şehrin de kıyısında olması, bizim bu yapacağımız işleri kolaylaştıracak. Çharter seferleri konusunda da girişimlerimizi artırmamız gerekiyor. Bunu artırdığımız takdirde, zaten bizim buraya misafir getirememe gibi bir sorunumuz olmaz. O yüzden bir kez daha bu sektörde çalışan bütün kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. Suudi Arabistan’dan gelen misafirlerimize de çok teşekkür ediyorum ve onlardan çok sayıda misafiri bölgemize getirmelerini ve buradan asla pişman olmayacaklarını, memnun olacaklarını bir kez daha ifade etmek istiyorum.”  dedi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
4 AYDIR MAAŞLARINI ALAMADILAR!
4 AYDIR MAAŞLARINI ALAMADILAR!
2.AMATÖRDE PLAY-OFF ZAMANI
2.AMATÖRDE PLAY-OFF ZAMANI