ÇANTA SATIŞLARI ARTTI

ÇANTA SATIŞLARI ARTTI
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu ilçesinde çanta satışı yapan Seçil Aktaş, çanta fiyatlarının 40 TL ile 150 TL arasında değiştiğini belirterek, vatandaşların çantaya ilgisinin gayet güzel olduğunu söyledi.

 

Müşterilerin çanta alırken hem kullanışlı hem de görsel olarak güzel ürünler seçmeye çalıştığını aktaran Aktaş, "Çanta satışları iyi durumda şuan için. Piyasada tabi biraz dalgalanma oldu ekonomik olarak. Yaz dönemi girdiği için işler biraz daha arttı. Bayram sonrasında şimdilik iyi gidiyor." dedi.

 

"Model ve görüntü önemli"

Çanta seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğine değinen Aktaş, şunları kaydetti, "Çanta seçerken, biz bayanlar olarak model ve görüntü önemli. Ama bir o kadar da bazen küçük veya büyük çantalar seviliyor. Bunun yanında iç bölmeleri çok soruluyor, ona göre tercih ediliyor. Arkasında cebi var mı? Kullanışlı olması için dış bölmeli olanlar isteniyor. İçinde birkaç bölmesi olması kullanım kolaylığı sağlıyor. Yani hem kullanışı hem de görsel olarak güzel ürünler seçmeye çalışıyorlar. Talep ediyorlar bizde ona göre getirmeye çalışıyoruz."

 

"Her kesime hitap ediyoruz"

Aktaş; "Çanta fiyatlarında artış var. Biz toptancılardan alırken, biraz zamlı aldığımız için ufak ufak üzerine zam koymaya başladık. Tabi müşteriyi zorlayacak fiyat değil ama eskiye göre fiyat arttı. Fiyat aralığımız 40 TL’den başlıyor, 150 TL’ye kadar çıkıyor. Çok pahalı bir çantacı değiliz, Her kesime hitap etmeye çalışıyoruz. Son dönemde sırt çantası daha çok talep görüyor. Hem genç kızlar hem de ileri yaştaki olgun bayanlar da kullanmayı seviyor. Hem günlük hayatında hem seyahatlerde kullanmak için ikisi de hemen hemen aynı diyebilirim." diye konuştu.

 

İsteğe göre çanta getirdiklerini söyleyen Seçil Aktaş; "Ekonomik krizin etkisiyle kış döneminde biraz iş düşüklüğü oldu. Ancak şuan için iyi, çok da etkilemedi. Eşimle birlikte geçmiş yılların analizini tutuyoruz, şuan için iyi gidiyoruz. Tabi daha iyi olabilirdi ama idare ediyoruz." şeklinde konuştu.

 

Ordu Hayat/Samet Sezer (Özel Haber)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAKEM FACİASI!
HAKEM FACİASI!
"SIRA PLAY-OFF FİNALİNDE"