ÇAMURLU KORGAN'A ADAY ADAYI!

ÇAMURLU KORGAN'A ADAY ADAYI!
Bu içerik 0 kez okundu.

İşadamı Şükrü Çamurlu’da AK Parti’den Korgan Belediye Başkan Adaylığı için başvurusunu yaptı. Çamurlu, “Korgan ilçemizi daha yaşanır bir şehir yapmak için birçok proje üzerinde çalışacağım" dedi.

Korgan'da yaklaşık 24 yıldır esnaflık yapan ve yaklaşık 12 yıldır Lezzet Pide ve Restorantın sahibi olan İşadamı Şükrü Çamurlu, AK Parti Korgan İlçe Başkanı Eyüp Karabayrak'a Korgan Belediye Başkanlığı için aday adayı evraklarını vererek ilk resmi aday adayı oldu.

"Korgan'ı yaşanır şehir yapacağım"

Şükrü Çamurlu yaptığı açıklamasında; "Aday olup Korgan Belediye Başkanı seçildiğimde ilçemize güzel hizmetler yapabilmek için gece gündüz demeden çalışacağım. Korgan ilçemizi daha yaşanır bir şehir yapmak için birçok proje üzerinde çalışacağım." dedi.

"İlk aday adayı Çamurlu"

AK Parti Korgan ilçe Başkanı Eyüp Karabayrak ise; "Seçimler 5 aydan kısa bir süre kalmıştır. 5 Kasım tarihinde başlayan aday adaylığı için Partimize ilk başvuruyu bir önceki dönem beraber çalışma imkanı bulduğumuz yönetim kurulu üyemiz Şükrü Çamurlu arkadaşımız yapmıştır. Kendisine aday adaylığının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Aday adaylığı sürecimiz devam etmektedir. İllaki başka aday adayları çıkacaktır. Ben şimdiden bütün aday adayları arkadaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

1968 Yılında Korgan Yenipınar Mahallesinde dünyaya gelen İşadamı Şükrü Çamurlu ilkokulu Yenipınar ilkokulunda, orta ve lise öğrenimini Korgan ilçesinde tamamdı. Evli ve 4 çocuk babası olan Şükrü Çamurlu 2010 yılında AK Parti'ye üye olduktan sonra 2015-2018 yılları arasında AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve geçtiğimiz yıl İstanbul Yenipınarlılar Derneği etkinliklerinde şenlik ağalığını alarak bir yıl şenlik ağası ve 3 yılda Korgan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi olarak sosyal faaliyetlerde bulundu.

Ordu Hayat/Soner Alanlı

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünye hem üzüldü hem sevindi!
Ünye hem üzüldü hem sevindi!
Veteranlar dertli...
Veteranlar dertli...