ÇAMBAŞI OTEL PROJESİ BAŞLIYOR

ÇAMBAŞI OTEL PROJESİ BAŞLIYOR
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Sanayici ve İş Adamları Derneği tarafından Çambaşı Yaylası'na yapılması planlanan 120 yataklı otel için ilk kazmanın bu ay içerisinde vurulacağı belirtildi.

 

Gerçekleştirilen otel çalışmalarının Çambaşı için çok önemli olduğunu aktaran Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, bu otelin Çambaşı'na değer katacağını söyledi.

"120 yataklı olacak"

Başkan Kaya, yapılması planlanan otelin hem Çambaşı Yaylası hem de kayak merkezine gelenlerin konaklaması ve yerli ve yabancı turistlerin daha çok ilçeye gelmesi  için önemli olduğunu belirterek; "Otel projesi Ordusiad’a aittir. Bir ilk ve tek olarak yapılan bu proje kapsamında her şey tamam geçen yıl Eylül ayında tamamlanmıştı. Bütün tapuların ve devriye projelerin hazırlanmasıyla alakalı işlemlerin ardından Nisan ayı içerisinde çalışmalara başlanması bekleniyor. Şuanda ihtiyacı da çok iyi görecek. Bir an önce bitirip yıl sonuna kadar eğer ciddi bir çalışma ile bitirebilirler mi onun çalışmasını yapıyorlar. Kayak Merkezinin hemen yan tarafından yaklaşık 120 yataklı güzel bir otel başlangıcını yapıyorlar. Bu otel Çambaşı'na değer katacak. Konaklama sorununu ortadan kaldırarak daha çok turistin gelmesine vesile olacak." dedi.

Otelin kayak tesisinin yanına ve 40 bin metrekare alanda kurulacağını belirten Kaya, böylece Çambaşı Yaylası'ndaki konaklama sorununun da ortadan kalkacağını sözlerine ekledi.

Ordu Hayat/Gözde Özgür (Özel Haber)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!