Çadırda güneşleniyormuş!

Çadırda güneşleniyormuş!
Bu içerik 0 kez okundu.

CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Av. Onur Çam, heyelanda evi yıkılan Fadime O.nun çadırda yaşadığını gündeme getirdi ve sosyal medyada haber oldu. Valilik ise durumun tam tersi olduğunu açıkladı.

Fatsa’nın İnönü Mahallesi’nde çadırda yaşayan afetzede Fadime O.nun durumunu gündeme taşıyan CHP’li Onur Çam, bir defaya mahsus 8 bin 500 lira kira yardımı yapıldığını ve daha sonra sahipsız bırakıldığını söyledi.

Dün gece ise Valilik konuyla ilgili bir açıklama yaparak, yapılan sosyal medya paylaşımına ve haberlere yansıyan çadırın, afetzede vatandaşın oğluna 2019 sezonunda fındık hasadı döneminde kullanması amacıyla verildiği ileri sürülerek, şöyle denildi:

“Maksatlı paylaşım”

“Afetzedenin çadırda yaşadığı doğru olmayıp, şu anda Fatsa ilçesi Dumlupınar mahallesinde ikamet etmektedir. Afetzede F. O.,video çekiminin yapıldığı günde, haftasonu ve havanın güzel olmasından dolayı gezmek amacıyla oğlu tarafından kullanılan çadıra geldiği tespit edilmiştir. Konuyla ilgili yapılan sosyal medya paylaşımı ve haberler, tamamen maksatlı, belli bir amaca matuf ve algı oluşturmaya yönelik beyhude bir çabanın ürünüdür.” Haber Merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!