istanbul escort

Büyükşehir'den Fatsa OSB'ye arsa!

Büyükşehir'den Fatsa OSB'ye arsa!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kendi mülkiyetinde olan binlerce metrekarelik arsayı Fatsa Organize Sanayi Bölgesi’ne devrederek istihdam ve ekonomiye katkı sundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş Organize Sanayi Bölgesi’nin Fatsa ekonomisinin can damarı olduğunu söyleyerek, “Yaklaşık 5 bin kişiye istihdam sağlayan Fatsa OSB için Ordu Büyükşehir Belediyesi üzerine düşen her türlü sorumluluğu yerine getirmeye devam edecektir” dedi.

Altyapıdan arsa devrine kadar birçok konuda Fatsa OSB’nin gelişimine katkı sağlayan Büyükşehir Belediyesi son olarak kendi mülkiyetindeki 6 bin 100 m2 yüzölçümlü arsayı Fatsa OSB’ye ücretsiz olarak devretti.

"İstihdam adımlarına devam ediyoruz"

Başkan Tekintaş Büyükşehir Belediyesinin Organize Sanayi Bölgeleri için tüm imkânlarını seferber ettiğini belirterek, “Fatsa Organize Sanayi Bölgesi’nde ihtiyaç olan arsa ile ilgili Ordu Büyükşehir Belediyesi Konakbaşı Mahallesi’nde ki 462 parsel numaralı kendi mülkiyetinde olan taşınmazın devrini yaptı.Yaklaşık 5 bin kişiye istihdam sağlayan Fatsa OSB için Ordu Büyükşehir Belediyesi üzerine düşen her türlü sorumluluğu yerine getirmeye devam edecektir. Ülkemizin istihdamına ve ekonomik gelişimine katkı sağlayacak her türlü adımları atmaya devam ediyoruz." diye konuştu.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
4 AYDIR MAAŞLARINI ALAMADILAR!
4 AYDIR MAAŞLARINI ALAMADILAR!
2.AMATÖRDE PLAY-OFF ZAMANI
2.AMATÖRDE PLAY-OFF ZAMANI