istanbul escort

Büyükerşen sürprizi!

Büyükerşen sürprizi!
Bu içerik 0 kez okundu.

CHP Gülyalı Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, bir yerel TV kanalında Yerel Seçim 2019 adlı programa konuk olduğu sırada, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen telefonla yayına bağlanarak Tepe’ye sürpriz yaptı

 

toplayan Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, genç başkan adayı Ulaş Tepe’ye tam destek sözü verdi. Büyükerşen, “Gençlerin yönetime talip olması bizleri sevindiriyor. Ulaş Tepe üniversiteden bizim öğrencimiz. Balkanlarda ve Avrupa’da yerel yönetimler alanında incelemelerde bulunmuş bir isim. Gülyalılıların sahip çıkması durumunda, belediye başkanı seçildiğinde, açıkladığı bütün projelerde maddi ve manevi yanında olacağımı bildirmek isterim. Yeter ki Ulaş’a sahip çıkılsın” dedi.

Tepe, “Büyükerşen hocamızın destek açıklamaları bizleri çok onure etti. Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok büyükşehirde çok deneyimli isimlerin yanında yerel yönetimler alanında incelemelerde bulunduk. Bu süreçlerde tanıştığımız herkes bir şekilde ulaşarak destek sözü veriyor. Birikimimizi kullanmak, Gülyalı’da değişimi başlatmak istiyoruz.Gülyalı’ya hizmet çekme noktasında hiçbir kaynak sıkıntımız yok. Gülyalı’yı kalkındıracak çok makul projelerle ve bunları hayata geçirecek güçlü bir ekiple ilçemizi herkesin yaşamaktan haz duyduğu bir yerleşim merkezi hâline getireceğiz. Yeter ki değişime inanalım” diye konuştu.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!