BORDRONU AL GEL!

BORDRONU AL GEL!
Bu içerik 0 kez okundu.

Türkiye Kamu Sen Ordu Şube Başkanı Fatih Galender Zengin, yüksek zamlara karşı memura % 4 zam verilmesine tepki olarak 2020’nin ilk bordrosunu yakacaklarını söyledi.

 

2020’de sadece vergi, harç ve cezalara %22,58 zam geldiğini hatırlatan Zengin, "Memuru ve emekliyi yok sayanları 2020’nin ilk bordrosunu yakarak protesto ediyoruz." dedi.

'Türkiye Kamu Sen olarak, bu adaletsizliği gündeme getirmek, 2020’nin ilk bordrosunu yakarak protesto etmek için eş zamanlı ülke genelinde bir kez daha alanlara iniyoruz' diyen Zengin şunları kaydetti; "2020’nin ilk bordrosunu yakacağımız basın açıklamamıza; Memuru ve Emekliyi yoksulluğa mahkum eden sefalet bütçesine hayır diyen bütün kamu çalışanları ve emeklilerimizi kitlesel basın açıklamamıza davet ediyoruz. meydanlara ancak yüreği yetenler iner. Türkiye Kamu- Sen “Türkiye Sevdamız Ekmek İçin Kavgamız” düsturuyla bir kez daha memurun sesi olacaktır."

Türk Kamu Sen Ordu Şubesi üyeleri, 15 Ocak Çarşamba günü saat 12:30'da Köprübaşı Meydanı'nda yılın ilk bordrolarını yakarak yüksek zamlara karşı verilen % 4 memur zammını protesto edecek.

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşırı hız bir can daha aldı
Aşırı hız bir can daha aldı
2 DUYARLI İNSAN!
2 DUYARLI İNSAN!