istanbul escort

"Bizim rüyamız Ordu"

Bu içerik 0 kez okundu.

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, dün Ünye ve Çamaş'ta yaptığı mitingde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

 

Çamaş ilçe merkezinde yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan Şahin, “Gözlerin rengi farklı olsa da gözyaşları aynıdır. İlçe belediye başkanımız hangi partiden olursa olsun tek amacımız Çamaş’a hizmet etmek olacaktır. Asla ilçe belediye başkanı farklı diye bir art niyet olmayacak. Bizim için söz konusu Ordu’ysa gerisi teferruattır.” dedi.

"Çamaş turizmin merkezi olacak"

İlçe meydanını dolduran vatandaşlara teşekkür eden Şahin,  şunları kaydetti; “Yollar onların olsun, havaalanı onların olsun. Ama şunu bizim elimizden alamazlar. Biz 752 bin Orduluyu kardeş yaptık. En büyük övüncümüz budur. Bu memlekette hayatı dostça yaşamaya kararlıyız. Başarı inananların ulaşabileceği bir gerçektir. Biz cahilce değil, severek sayarak yola çıktık. Bizim rüyamız her zaman memleket oldu. Çamaş turizmin merkezi olacak. Çamaş, kültürün, eğitimin ve sporun merkezi olacak. 31 Mart tarihinde seçeceğiniz ilçe belediye başkanıyla birlikte Çamaş’ımızda güzel işler yapacağız. Ortak akıl, ortak sevgi ile bir arada güzel hizmetler yapacağız.”

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!