Bir kap su ve bir kap mama!

Bir kap su ve bir kap mama!
Bu içerik 0 kez okundu.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 81 ilde organize edilen ”Sokak Hayvanları Farkındalık Çalışması”na Ordu Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı da destek verdi.

Altınordu İlçesi Atatürk Parkı önünde açıklamalarda bulunan İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal; "Sahipsiz, sessiz can dostlarımız, sokak hayvanların yanındayız." dedi.

'Haydi sen de sokaktaki dostlarımız için kapının önüne bir kap su, bir kap mama bırak' diyen Baysal; " Seslerini duyuramayan sahipsiz hayvanlar, yaz mevsimi ile beraber gelen sıcak havanın getirmiş olduğu yemek, barınak ve su bulma gibi zorluklarla mücadele etmektedirler. Özellikle pandemi ile beraber gelen kısıtlamalarda ve mevsimin de etkisiyle sıcaktan çok fazla etkilenen can dostlarımız ya bitkin düşüyor veya yaşamlarını kaybediyorlar. Seslerini duyuramayan sahipsiz hayvanlar, yaz mevsimi ile beraber gelen sıcak havanın getirmiş olduğu yemek, barınak ve su bulma gibi zorluklarla mücadele etmektedirler. Özellikle pandemi ile beraber gelen kısıtlamalarda ve mevsimin de etkisiyle sıcaktan çok fazla etkilenen can dostlarımız ya bitkin düşüyor veya yaşamlarını kaybediyorlar. Bu merhamet çağrısına kulak veren, duyarlılık gösteren ve bizlerin çağrısına destek veren tüm vatandaşlarımızı gönülden kutluyoruz." dedi.

 

Son olarak Ordu Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından şehrin bazı yerlerinde sokak hayvanlarına mama ve su verildi.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor