istanbul escort

"BELEDİYECİLİK, BİLENLERİN İŞİDİR"

Bu içerik 0 kez okundu.

Saadet Partisi Ordu büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin, dün Çatalpınar'daydı. İlçede esnafları ziyaret edip, vatandaşlarla sohbet eden Şahin, Ordulu arıcılara destek olarak Ordu balının hak ettiği yere gelmesini sağlayacaklarını dile getirdi.

 

Ordu'yu tertemiz yapacaklarını söyleyen Şahin, belediyeciliğin ne yapacağını bilenlerin işi olduğunu belirtti.

"Belediyeciliğin kitabını yazdık"

'Belediyeciliğin kitabını yazarak bu işin karşısına geldik' diyen Şahin; "Toprağı kazarak, mutfakta malzemeyi hazırlayarak, pişirerek, masaya getirerek bu işe talip olduk. Belediyecilik, belediyeciliği bilenlerin işidir. Sizlerin desteğiyle yaparız. Yapmışlığımız var mı? Konu komşu ne diyorsa onu kabul edin." dedi.

"Çatalpınar'ın balını marka yapacağız

Çatalpınarlı bal üreticilerine de seslenen Şahin; "Balın Türkiye'de başkenti Ordu'dur. Çatalpınar, bal üretiminde öne çıkıyor. Fındığın başkenti Ordu olduğu gibi, balın da başkenti il olarak Ordu olmasına rağmen biz dahi bunun farkında değiliz. Ama balın bizde olmasına karşın marka yapamamamızın gecikmişliği içerisindeyiz. Ordu'nun, Çatalpınar'ın balını marka yapacağız. Merdiven altında bal gibi bir madde üretip Ordu'ya getirip Ordu balı diye satan hain bir şebeke var. Balımıza sahip çıkarak marka yapacağız." şeklinde konuştu.

Haber merkezi  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!