BELDE EVLER’DE BİNALAR YÜKSELİYOR!

BELDE EVLER’DE BİNALAR YÜKSELİYOR!
Bu içerik 0 kez okundu.

 

''Ordu'ya Değer'' sloganıyla yola çıkan ve Ordu'nun sosyal alanlı ilk rezidans tipi projesi olan Belde Evler'de inşaat çalışmaları artık 2 vinçle beraber devam ediyor.

 

Belde Evler Projesi'nde ilk kule vinç Aralık ayında kurulmuştu. 11.586 m2 proje alanı üzerinde %70 peyzaj alanı ile 3 blokta 275 daireden oluşacak olan Belde Evler de  yoğun inşaat faaliyetin devam ettiği şantiyede binalar yükselmeye devam ederken 2. Kule Vinç de kuruldu.

 

Proje müdürü Bülent Tekincan, inşaat çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi; "Projede C blokta katlar hızla yükselirken, B Blokta otopark katları tamamlanmış durumda. A blokta ise kısmi temel atılmış olup, Nisan sonuna kadar tüm temelin atılacağını düşünmekteyiz. Bununla beraber C Blok altındaki ticari ünitelerin ortaya çıktığını dile getirebiliriz."

 

Yok yok

%70 peyzaj alanına sahip Belde Evler ‘de, fitness'tan sauna ve Türk Hamamı'na, squash'tan basketbol sahasına, kapalı yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına kadar her yaş ve ilgiye hitap eden sosyal alanlar bulunuyor. Ticari alanlarının yanı sıra bünyesinde bulunan kreş, projenin dikkat çekici özelliklerinden biri. Tüm dairelerden deniz manzarası, daire içlerinde dünya markaları ve anahtar teslim özellikleriyle Belde Evler, hayal edilen sahip yaşam kalitesini sakinlerine sunmayı hedefliyor. İçinde yaşayan herkesin hayata tutkuyla dokunacağı sosyal alanlara ve rezidans konforuna sahip proje, %70 peyzaj alanı ve modern mimarisiyle sadece Ordu'nun değil, Türkiye'nin örnek projelerinden biri olarak gösteriliyor.

Haber merkezi

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!