Bayan Yavuz Kabadüz’de

Bayan Yavuz Kabadüz’de
Bu içerik 0 kez okundu.

Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, "Gönülden Gönüle" projesi kapsamında ilçelerde gerçekleştirdiği sosyal amaçlı ziyaret ve temaslarını sürdürüyor.

Kabadüz ilçesine giden Vali Selda Yavuz'un eşi Selda Yavuz, buradaki ziyaret ve temaslarına, Diyarbakır Devegeçidi'nde askerlik görevini ifa ettiği sırada geçirdiği hastalık sonrası şehit olan Kemal Kurucu’nun annesi Fatma, babası Yusuf Kurucu ile Kore Gazisi 90 yaşındaki Osman Ocak ve eşi  Hanife Ocak’ı evlerinde  ziyaret ederek başladı.

Bayan Yavuz, şehit ve gazi ailesi ziyareti sonrasında, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yardımıyla yaşamını sürdüren 82 yaşındaki Hüsne Karagöl’ü ziyaret  etti. Bayan Yavuz, ekonomik yoksunluk içinde bulunan ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının yardımları ile geçinen 8 çocuklu Yener ailesini de evlerinde ziyaret etti ve birşeye ihtiyaçları olup olmadığını sordu.

Ziyaretlerin ardından 13 çocuğun eğitim gördüğü Kabadüz Anaokulu'nu da ziyaret eden Bayan Yavuz, minik öğrencilere çeşitli hediyeler verdi ve anaokulunda sınıfları gezerek, çocuklarla birlikte çeşitli etkinliklerde bulundu.

Selda Yavuz, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü kursiyerleri tarafından yapılan el sanatları ürünlerinin yer aldığı bölümü de gezerek, el ürünleri hakkında detaylı bilgi aldı.

Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, Kabadüz ilçesinde görev yapan muhtar eşleriyle de düzenlenen yemek programında bir araya geldi. Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ALTINORDU İÇİN VARSA YOKSA LADİK!
ALTINORDU İÇİN VARSA YOKSA LADİK!
KADIN FUTBOLCULAR 9 KASIM'DA SAHADA
KADIN FUTBOLCULAR 9 KASIM'DA SAHADA