BAŞKAN GÜLER'DEN HAYATİ UYARI!

BAŞKAN GÜLER'DEN HAYATİ UYARI!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, "bazı vatandaşlarımız kullandıkları maske ve eldivenleri gelişi güzel sokağa atıyor. Bu hem çevremiz için hem de bizler için büyük bir risk teşkil ediyor” dedi.

 

Virüsün ortaya çıktığı ilk günden itibaren etkili çalışma yürüttüklerinin altını çizen Güler, kullanılan maske ve eldivenlerin sokağa atılmasının büyük tehlike arz ettiğini söyleyerek, uyarılarda bulundu.

'Corona Virüs nedeni ile vatandaşlar tarafından kullanılan maske ve eldivenlerin gelişi güzel sokağa atılması hem bizler için hem de çevremiz için büyük tehlike arz ediyor' diyen Başkan Güler, "Vatandaşlarımızdan ricamız kullandıkları eldiven ve maskeleri sokağa atmamalarıdır. Mümkün olduğunca çöp kutularına atmaları bizler ve doğamız için önemlidir." dedi.

"Evde kalın"

Ekiplerin şehir genelinde çalışmalara aralıksız devam ettiğini ifade eden Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, şunları kaydetti; “47 personel ile yürütülen çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi. Başkan Güler açıklamasında şunları söyledi“ Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde yoğun bir çalışma yürütüyoruz. 47 personel ile başladığımız çalışmalarımıza ek olarak 2 adet mini süpürge aracı, 2 adet büyük süpürge aracı, 2 adet arazöz yıkama aracı, 2 adet çöp taksi, 1 adet vakumlu elektrikli süpürge ve 1 adet elektrikli yıkama aracı ekledik. İnanıyorum ki bu mücadeleyi hep birlikte kazanacağız. Tüm hemşerilerimizin yapılan uyarıları dikkate almalarını ve evlerinde kalmalarını önemle rica ediyorum."

Haber merkezi

​ 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!