Advert

ATİLA ŞAHİN DE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ATİLA ŞAHİN DE ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ATİLA ŞAHİN DE ADAYLIĞINI AÇIKLADI Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Ordu İl Kongresi öncesinde eski İl Başkanı Av. Atila Şahin adaylığını açıkladı, yeni projeleri olduğunu belirtti.

Parti binasında adaylığını açıklayan Atila Şahin, bugüne kadar CHP'nin her kademesinde gururla görev yaptığını belirterek, bundan sonra da her türlü göreve hazır olduğunu dile getirdi.   

"Gençlerle ilgili projelerim var"

'İlkesel değerler bütününde ve il örgütümüzü, partimizi daha da ileriye taşımak inanç ve isteğim doğrultusunda CHP il başkanlığı görevine adayım' diyen Şahin, şunları kaydetti; "30 yılı aşkın süredir üyesi olduğum, her kademesinde hiçbir şahsi ikbal beklentisi olmaksızın şevkle ve arzuyla çalıştığım partimin vereceği her türlü görev benim için bir onurdur, başımın üstündedir. Bugüne kadar CHP'nin belediye meclis üyeliği, il-ilçe yönetim kurulu üyeliği, ilçe başkanlığı, milletvekili adaylığı, il başkanlığı gibi her parti üyesinin onur ve gurur duyacağı her türlü parti kademesinde siz değerli partililerimizin teveccühü ve görevlendirmesi üzerine bulunmuş olmak dahi bir partili olarak şahsım adına en üst seviyede bir görev ve mutluluktur. Eğer değerli partililerimiz tarafından bu görev bana verilirse; daha önceki başkanlığım döneminde tıpkı içinde bulunduğumuz bu binayı partimize kazandırdığımız gibi, yeni projelerle bu sefer özellikle de gençlerle ilgili önemli projelerimizin olduğunu ve bunları hayata geçireceğimizi belirtmek isterim."

"Daha çok çalışacağız"

Şahin, "Pazar günkü seçimde de sonuç ne olursa olsun, Partimin, il yönetiminin, ilçe yönetiminin bir parti üyesi olarak bana tevdi edeceği her türlü görevi yerine getireceğimi huzurunuzda açık yüreklilikle taahhüt ediyorum. Çünkü bundan sonra hep birlikte odaklandığımız konu Cumhuriyet Halk Partisi olarak iktidara yürümektir. Cumhuriyet Halk Partisinin yapılacak ilk genel seçimlerde iktidara yürüyeceğinden en ufak bir kuşkum yok. Yapılacak iş çalışmak, çalışmak ve daha çok çalışmaktır." dedi.

Son olarak iki aday Osman Güngör ve Av. Atila Şahin, birbirlerine başarı dileyerek beraber poz verdiler.

 Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI