Anaokulu 4 aya tamam

Anaokulu 4 aya tamam
Bu içerik 0 kez okundu.

Hayırsever iş adamı Rüstem Öztürk tarafından Altınordu Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu bahçesine yaptırılacak olan 2 katlı, 4 derslikli Anaokulu’nun yapılacağı alanda, temel atma çalışması öncesinde, Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş incelemelerde bulundu.

 

Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan sözleşme doğrultusunda, başlayacak olan okul inşaatının ilk aşaması olan temel atma işlemi öncesinde son hazırlıkları yerinde gören Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, yüklenici firma adına Serdar Yılmaz ve teknik ekipten bilgi aldı. Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Şubesinden sorumlu Şube Müdürü Erol Başar ve birimde görev yapan teknik ekibinde hazır bulunduğu inceleme ziyaretinde, yapılan hazırlıklar ve yürütülen çalışmalar yerinde görüldü.

Adı hayırsever işadamının talebi doğrultusunda  ‘Yüksel-Rüstem Öztürk Anaokulu’ isminin verileceği okul inşaatının 4 ay içinde tamamlanması planlanmaktadır. Bu kapsamda, ilimizde okulöncesi okullaşma oranına büyük katkı sağlayacak ve birçok öğrencimizin kişilik gelişimine, akademik başarısına, hayat başarısına katkı sunacak olan anaokulu 4 ay sonra öğrencilere eğitim vermeye başlayacaktır.    

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!