Ali Yazan dünya evine girdi

Ali Yazan dünya evine girdi
Bu içerik 0 kez okundu.

Demirören Haber Ajansı Gölköy Muhabiri Ali Yazan, Fetiye Eroğlu ile hayatını birleştirdi. Rüya gibi bir düğün töreni ile dünya evine giren genç çiftin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Evlenen çiftler günler sonra babaları olarak gördükleri Cabbar Eroğlu'nun baba evini ziyaret etti.

 


DHA Muhabiri Ali Yazan, hafta sonu düzenlenen rüya gibi bir düğün töreni ile hayatını Fetiye Eroğlu İle birleştirdi.
Nazife ve Cabbar Eroğlu çiftinin kızı Fetiye ve memnune – Ahmet Yazan, çiftinin oğlu Ali Yazan’ın düğün salonunda düzenlenen muhteşem baloda genç çiftleri aileleri, yakın dost ve akrabaları da yalnız bırakmadı.

İş adamı Hayati Top, genç çiftlere çeşitli hediyeler vererek, mutluluklar diledi. Aile olmanın ne kadar kutsal bir görev olduğunu genç çiftlere anlatan Hayati Top, "Aile içinde birlik ve beraberliğin sürdürülmesi, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçirmenin sırrı, karşılıklı saygıya, sevgiye ve hoşgörüye dayanır. Çünkü sevgi ve hoşgörü, toplumun temelini oluşturur. Sadece evlenmekle aile olunmuyor. Asıl olan, bu kutsal müesseseyi korumak ve sürdürmek, dolayısıyla topluma ve ülkeye faydalı bireyler yetiştirmekti. Bu bakımdan yeni dünya evine giren genç çiftlerimize, ömür boyu mutluluklar dilerim." dedi.  
Genç çiftler de, Hayati Top, Birol Top, Erol Top, Levent Yazan, Yenel Duran'a ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. 
Çiftler günler sonra babaları olarak gördükleri Cabbar Eroğlu'nun evini ziyaret ederek, önce hep birlikte bir sofradan yemek yediler daha sonra da sohbet eşliğinde çaylarını içtiler.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAKEM FACİASI!
HAKEM FACİASI!
"SIRA PLAY-OFF FİNALİNDE"