istanbul escort

AK PARTİ'DE CUMHURBAŞKANI HEYECANI!

AK PARTİ'DE CUMHURBAŞKANI HEYECANI!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ak Parti İl Başkanı Halit Tomakin, 19 Ocak 2019 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ordu'ya geleceğini hatırlatarak, "Cumhurbaşkanımızı, dünya liderini 21. kez bağrımıza basacağız" dedi.

'Her gelişi ayrı bir heyecan, ayrı bir coşku ,ordu hazır liderimizi heyecanla bekliyoruz' diyen Tomakin, Erdoğan'ın 19 Ocak 2019 Cumartesi günü Samsun ve Ordu illerinin aday tanıtım toplantısına katılacağının kesinleştiğini belirtti.

"17 yılda 21. kez"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 17 yılda 21. kez Ordu'ya geleceğini aktaran Tomakin; "Her zaman iftiharla ifade ediyoruz Cumhurbaşkanımızın Ordu’ya her konuda özel ilgi göstermektedir , Cumhurbaşkanımız Ordu'ya yaptığı hizmet ve yatırımları bizzat takip etmiş aksayan yönleri varsa anında müdahale ederek gayret ve özveri göstermiştir. Bu samimi gönül bağının karşılığında Ordulular her seçimde ona olan sevgisini ve desteğini ondan esirgememişlerdir." dedi.

"Aday tanıtımı yapılacak"

Erdoğan’ı en iyi, Ordu’ya ve Ordululara yakışır bir şekilde karşılamak için hemen hazırlıklara başladıklarını söyleyen Tomakin, şunları kaydetti; "Cumhurbaşkanımızın Ordu’ya gelişi bizler için ilk defa geliyormuş gibi ayrı bir heyecan, ayrı bir coşkudur diyerek, 19 Ocak’ta samimiyet , tevazu ve gayretin adayları Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ve İlçe Belediye Başkan adaylarımızın tanıtımında, inanıyoruz ki, halkımız 21. kez Ordu’ya teşrif edecek olan Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkuyla karşılayacak, bağrına basacaktır. 19 Ocak aday tanıtım toplantımız, Cumhurbaşkanımızın, Bakanlarımızın, Genel Başkan Yardımcılarımızın ve diğer değerli davetlilerin katılımı ile Ordu’ için önemli bir gün olacak. Aday tanıtımlarına Cumhurbaşkanımızın katılması ulusal ve uluslararası TV kanalları tarafından yayınlanmaktadır bu Ordu’nun yurt içinde ve yurt dışında tanıtımı açısından önemli derecede etkisi olacaktır. Bu vesile ile, Cumhurbaşkanımıza ve Ak Partimize gönül vermiş vatandaşlarımızı aday tanıtım toplantımıza katılmaları için Recep Kara Spor Salonuna davet ediyorum."

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!