istanbul escort

AK PARTİ TEMAYÜLE GİDİYOR!

AK PARTİ TEMAYÜLE GİDİYOR!
Bu içerik 0 kez okundu.

Büyükşehir Belediyesi Parti grubu İl Başkanı Halit Tomakin 31 Mart tarihinde yapılacak  olan Mahalli İdareler seçim sürecinin başladığını ifade ederek, Genel Merkez tarafından açıklanan 5 – 12 Kasım tarihleri arasında aday adayları müracaatlarının 16 Kasım 2018 Cuma gününe kadar uzatıldığını bugüne kadar 167 Belediye Başkan aday adayının müracaatta bulunduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediyesi Parti grubu İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında Kasım ayı toplantısını yaptı. Toplantıya Büyükşehri Belediye Başkanı Engin Tekintaş, İlçe Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

 

"167 aday adayı var"

'Ana kademe , gençlik, kadın, mahalle ve sandık yönetimleri ile birlikte top yekün seferberlik ilan ediyoruz' diyen Tomakin, şunları kaydetti; "Müracaatlar 16 Kasım 2018 Cuma gününe kadar uzatıldı. Bugüne kadar 167 Belediye Başkan aday adayının müracaatta bulundu. Aday adaylarımızın içinde 3 bayan, 2 engelli 1 genç aday adayı bulundu. 2014 seçimlerinde aday adayı sayımız 147 idi, Cuma gününe kadar sayının artmasını bekliyoruz. Demek ki Ak Parti'ye olan güven artıyor. Hizmetlerimizle paralel gönülleri fethederek 20'de 20 parolamızı 31 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerde hayata geçireceğiz."

 

18 Kasım'da temayül yoklaması yapacaklarını hatırlatan Tomakin; " Tüm Ordu'yu ilmek ,ilmek örerek gönüller kazanarak önümüzdeki sürecin hassasiyetinin ve bu süreçte ilçe teşkilatlarımıza düşen sorumlulukları en doğru şekilde yerine getireceğine olan inancım tamdır." dedi.

 

31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde % 70 oy alarak bir rekora daha imza atacaklarını öne süren Tomakin, 15 yılda Ordu'nun hayallerin ötesine geçtiğini dile getirdi.

 

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!