AK PARTİ ALTINORDU'DA TEK YÜREK!

AK PARTİ ALTINORDU'DA TEK YÜREK!
Bu içerik 0 kez okundu.

AK Parti Altınordu İlçe teşkilatı; birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğinde bir araya geldi. Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, "Altınordu'muzu hak ettiği yerlere birlikte taşıyacağız." dedi.

AK Parti Altınordu İlçe Teşkilatının düzenlediği birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğinde; Ak Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, Ak Parti Altınordu İlçe Başkanı Dursun Kurucu, Mahalle Başkanları ve İlçe Teşkilatı bir araya geldi.

AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören yemekte yaptığı konuşmada, “Bizlere bu denli güvenerek güç veren, bu programı düzenleyip birlikteliğimizi güçlendiren, azimli ve çalışkan teşkilatımıza teşekkür ederim. Tarihimizden üstlendiğimiz misyonumuz gereği bizler bu inanç ve kararlılıkla yürüdükçe Allah’ın izniyle '' Vizyonu Dünya Kenti '' Altınordu' muzu hak ettiği yerlere birlikte taşıyacağız. Herkes derdini bize anlatıp, fikrini bizimle paylaşmalı. Bana güvenip, bu emaneti verenlerin yüzünü yere eğdirmeyeceğime söz veriyorum. Çünkü bu iş memleket işi. Bizim ötekimiz yok. Bu memleket üzer,inde yaşaya her varlık azizdir. ” dedi.

"Altınordu'da zorunlu göç olmayacak"

Altınordu'yu kalkındırmak için elinden geleni yapacağını aktaran Tören, şu açıklamalarda bulundu; "92 mahallede deyim yerindeyse işi bitireceğiz. Bu mahallelerde gönül belediyeciliği kararını tescil ettireceğiz. Mahalleler işi bitirirse, Altınordu'da işi bitirir. Biz Altınordu'da işi bitirirsek, Hilmi başkanım da Ordu'da işi bitirir. Halkımızla bir arada şaha kalkmaya hazırız. Altınordu'yu kalkındırmaya, Ordumuzu bilimde, ekonomide, teknolojide Türkiye'nin üst sıralarına taşımaya, eğitim, istihdam ve sanayi de öncü rol model olmaya kararlıyız. Tarımı, endüstri ile birlikte ayağa kaldırmaya, şehir kültürünü tarımla birlikte medeniyet duruşumuzun merkezi yapmaya hazırlanıyoruz. Ordu herhangi bir şehir değil, Altınordu, herhangi bir ilçe hiç değil. Benim ilimin gençleri, iş ve gelecek için zorunlu göçe çıkmayacak. Benim memleketimin anaları, evlatlarını, kadınları, eşlerini beklemekle zaman geçirmeyecek. Altınordu, her alanda Ordu ve Türkiye'nin yeni yıldızı olacaktır. Eğer biz el ele verip inanırsak,  Ordu'yu görmeden Karadeniz'i görmeden denilecek bir Ordu'yu inşa edeceğiz."

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!