"AĞLAYANI GÜLDÜRECEĞİZ"

Bu içerik 0 kez okundu.

Kaymakamlar Toplantısı, Vali Seddar Yavuz başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda ilçelerin sorunları, ihtiyaçları, yatırımları ve projeleri değerlendirildi.

Toplantıda, Vali Seddar Yavuz, kaymakamların ilçelerinde yürüttükleri çalışmalar, hizmetler, projeler ve sorun ve ihtiyaçlar hakkında detaylı bilgiler aldı. 

 

"Kimseye çaresizliği öneremeyiz"

'Bu makamlar bize emanettir. Bu emaneti layığı ile taşıyacağız. Gönül alacağız, gönüller yapacağız. Gidilmedik kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız' diyen Vali Yavuz; "Devletin kapsına gelen vatandaşımızın dertlerine, sorunlarına çözüm bulmak zorundayız. Biz, kimseye, ‘ben senin derdine çare olamam’ diyemeyiz. Kimseye çaresizliği öneremeyiz. Biz ağlayanı güldüreceğiz. Bize gelen insanların hayır, duasını alıp, ‘Allah Devletimizden ve sizlerden razı olsun’ dedirteceğiz." diye konuştu.

 

Gençlere tavsiyeler bulundu

Son olarak genç kaymakamlara görev yerlerinin hem kendileri, hem aileleri, hem de görev yaptıkları ilçeler için hayırlı, uğurlu olmasını dileğinde bulunan Yavuz, "Etkin ve verimli bir kamu hizmeti gerçekleştirebilmek için işbirliği ve koordinasyona önem verin. Maiyetinizde çalışanlara iyi davranın, onları motive edin. Kendinizi sürekli geliştirin" diyerek önerilerde bulundu.

 

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünye hem üzüldü hem sevindi!
Ünye hem üzüldü hem sevindi!
Veteranlar dertli...
Veteranlar dertli...