istanbul escort

“Adayımız; Mustafa Adıgüzel…”

“Adayımız; Mustafa Adıgüzel…”
Bu içerik 0 kez okundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayının “millet ittifakı” adayı CHP’li Dr. Mustafa Adıgüzel olduğunu belirterek, destek istedi.

Trabzon’da düzenlenen mitingde konuşan Meral Akşener, fındıkla ilgili hükümeti eleştiri yağmuruna tuttu. Akşener, “Fındığa ekim ayında dedik ki 15 lira. Giresun kalitesinde 16,5 fiyat verin. Beklediler, 11 ile 12 arasında fındık satıldı ondan sonra fiyat verdiler. Niçin dünyanın yüzde 70’ini Türkiye’nin ürettiği tekel olduğumuz fındık ile ilgili bu oyunlar oynanıyor. En yakınları Berlusconi üzerinden çikolata fabrikalarının danışmanı da ondan. 5 kişinin zenginliği için fındık öldürülüyor. Hani diyordun ya, ‘Dünya 5’ten büyüktür’ evet, fındık 5 hırsızdan büyüktür.” Dedi.

Adıgüzel’e destek çağrısı

Akşener, CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Mustafa Adıgüzel’in “millet ittifakının” adayı olduğunu belirterek, “Ordu’daki adayımız da değerli kardeşimiz Mustafa Adıgüzel’dir. Kendisinin yanındayız, ittifak adayımızdır. Kazanacaktır da inşallah.” Diye konuştu. Haber merkezi


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!