“Adalet, refah ve hak için birlikteyiz”

“Adalet, refah ve hak için birlikteyiz”
Bu içerik 0 kez okundu.

 

CHP'li belediyelerin bir araya gelmesiyle kurulan Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası'nın Başkanlığı'na bir kez daha İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer seçildi. Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe de Disiplin Kurulu Üyesi oldu.

Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası’nın (SODEM-SEN) 2’nci Olağanüstü Genel Kurulu Ankara’da yapıldı. Çankaya Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen kurulda, SODEM-SEN Yönetim Kurulu Başkanlığı’na bir kez daha İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer seçildi.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Soyer, “Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yeniden tarafıma veren üyelere, eski ve yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür eder, başarılar dilerim. Adalet, refah ve hak için birlikteyiz”ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Orhan Sarıbal’ın da katıldığı genel kurulda 4 yıllığına seçilen yeni yönetim kurulu üyeleri şöyle:

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan. Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu Alıcı.

Sendikada, Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe de Disiplin Kurulu Üyeliğine seçildi. Seran Eren Şensoy/Ordu Hayat

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı